Doğadan Doğan
Güç
img
img
01
02
img
b
Kaliteli ve sürdürülebilir üretim
b
Zamanında ve hızlı teslimat
b
Güvenilir ve yenilikçi
tedarik anlayışı
desen
Kurum Politikamız
Tüm paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın beklentilerini üst düzeyde tutmak ve işbirliğine dayalı ilişkilerimizi geliştirmek. Uluslararası mevzuat ve standartlar çerçevesinde; optimize edilmiş hizmet koşulları, gelişen endüstri standartları ve teknolojileri ile birlikte sürdürülebilir ve çevre dostu üretim sağlamak.
Hakkımızda
2017 yılında başlayan yolculuğunda Likya Ağaç Sanayi; sürekli büyüyen iş gücü ve üretim kapasitesi ile yirmi iki dönüm...
Vizyonumuz
Ekonomik, sosyal, çevresel ve etik kodlarımızı kurumsal sürdürülebilirlik kimliğimizle yönetiyor, çalışanlarımızın ve…
Misyonumuz
İş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza en güçlü desteği sağlama amacı ile sürdürülebilir üretim; çağdaş kalite anlayışı, rekabetçi…
Kapsamlı Üretim Süreci
Kapsamlı üretim sürecimiz sayesinde, müşterilerimizin taleplerine yanıt verme konusunda esnekiz. Kereste kesme, palet üretimi ve ayrıca palet kurutma ve nakliye hizmetleri veriyoruz.
timeline
Ürünlerimiz
Palet
Pelet
Palet Pelet
Palet, dış ambalajın en önemli parçası olup, paketlenmiş ürünlerin forklift ya da transpalet aracılığı ile kolaylıkla taşınabilmesi için ahşap, plastik, metal veya bunların bileşiminden hazırlanmış malzemelerdir.
palet palet
Ürünlerimiz
Palet
Pelet
Pelet Palet
Çam odun ve dal parçaları artıklarının kurutulup, öğütülerek talaş haline getirildikten sonra yüksek basınçla sıkıştırılmasıyla elde edilen 6-8mm çapındaki yakıt topaklarıdır. Odun peleti yaklaşık %7-12 arasında nem içerir. Nem oranı az olduğu için kalorisi yakacak oduna göre daha yüksektir.
pelet pelet
Videolar
Tesisimiz ve üretim sürecimiz
Sertifikalarımız
Online Talep